Schowek (0)
Twój koszyk jest pusty ...

Asortyment

Dobierz filtr

Kliknij w przycisk poniżej, by dobrać filtr idealnie dopasowany do Twojego samochodu.

Zwrot akumulatora

Uwaga!

Przy odbiorze akumulatora nowego należy zdać zużyty akumulator, bądź uiścić opłatę depozytową, o czym mówią przepisy Ustawy z dnia 24 kwietnia 2009 r., z późniejszymi zmianami, o bateriach i akumulatorach.


Kontakt - wysyłka

Kontakt - odbiór osobisty

W sprawach związanych z odbiorem osobistym prosimy kontaktować się z wybranym oddziałem.

Informacje

Hity sklepowe

Zmiana języka

PolskiAngielski
» Odbiór osobisty - informacje

Odbiór osobisty - informacje



 
Bielsko-Biała
 
Al. Gen. Władysława Andersa
43-316 Bielsko-Biała
33 444 64 77
784 650 501
bielsko@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Bydgoszcz
 
Fordońska 21
85-085 Bydgoszcz
52 522 20 15
607 700 397
bydgoszcz@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Bytom
 
Łagiewnicka 11B
41-900 Bytom
32 700 77 49
bytom@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Częstochowa
 
Rocha 182
42-221 Częstochowa
34 343 03 54
666 059 417
czestochowa@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Dąbrowa Górnicza
 
Królowej Jadwigi 34
41-300 Dąbrowa G.
32 442 00 54
731 400 731
dabrowa@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Gliwice
 
Pszczyńska 113
44-100 Gliwice
32 445 37 44
500 800 817
gliwice@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Głogów
 
Jedności Robotniczej 46
67-200 Głogów
76 745 42 00
885 440 099
glogow@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Katowice 1000-lecie
 
Ułańska 16
40-887 Katowice
32 442 06 23
570 945 424
katowice2@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Katowice Paderewskiego
 
Graniczna 61
40-010 Katowice
32 442 06 96
katowice@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Zielona Góra
 
ul. gen. Władysława Sikorskiego 28
65-454 Zielona Góra
68 422 73 77
zielonagora@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Lubin
 
Grodzka 2
59-300 Lubin
76 745 43 11
601 722 111
lubin@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Mysłowice
 
Katowicka 51
41-400 Mysłowice
32 222 55 15
793 146 402
myslowice@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Płock
 
Rajmunda Rembielińskiego 10
09-400 Płock
24 387 17 70
plock@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Olsztyn
 
Pstrowskiego 38
10-602 Olsztyn
89 679 53 99
668 249 557
olsztyn@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Opole
 
Niemodlińska 58A
45-865 Opole
77 446 95 75
790 260 350
opole@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Oświęcim
 
ul. Warszawska 319
43-155 Bieruń
33 488 00 32
oswiecim@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Racibórz
 
Rudzka 107
47-400 Racibórz
32 555 05 81
790 260 393
raciborz@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Rybnik
 
Prosta 137
44-203 Rybnik
32 445 04 35
rybnik@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Rzeszów
 
Strażacka 23
35-312 Rzeszów
17 717 07 49
534 898 908
rzeszow@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Szczecin
 
Mieszka I 63
71-211 Szczecin
91 350 70 79
729 686 666
szczecin@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Tarnowskie Góry
 
ul. Wyszyńskiego 60
42-600 Tarnowskie Góry
32 445 38 55
730 59 59 39
tarnowskiegory@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Tychy
 
Al. Bielska 135B
43-100 Tychy
32 494 73 94
534 225 525
tychy@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Warszawa
 
ul. Namysłowska 6c lok. U10
03-454 Warszawa
22 266 03 06
warszawa@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)
Wieluń
 
M. Kopernika 21B
98-300 Wieluń
43 655 74 99
wielun@lucart.pl
Wskazówki dojazdu (kliknij)

Przejdź do strony głównej

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).